Jízdní řády
284
Dubá - Tuhaň - Domašice - Snědovice,Sukorady
290
Česká Lípa - Žandov - Velká Javorská - Kravaře
292
Česká Lípa - Kozly - Stvolínky - Kravaře - Blíževedly - Skalka
310
Ohrazenice-Čtveřín-Lažany-Turnov,Terminál-Turnov,nemocnice-Bělá,Myšina-Turnov,Terminál-Ohrazenice
322
322 MHD Turnov(víkendy): Turnov,Terminál u žel.st.-Ohrazenice-Turnov- Ohrazenice-Přepeře
342
Turnov-Malá Skála,Vranové-Jablonec n.Nisou
363
Turnov-Sychrov-Vlastibořice-Kobyly-Sezemice
364
Turnov-Přepeře-Příšovice-Svijany-Loukovec,Hubálov
366
Turnov-Přepeře-Příšovice-Svijany-Soběslavice
368
Turnov-Čtveřín-Svijanský Újezd-Příšovice-Turnov
395
Liberec-Bedřichov-Jablonec n.Nisou-Turnov
400
Cvikov/ Rumburk - Varnsdorf - Nový Bor - Česká Lípa - Mělník - Praha
410
Jablonné v Podj. - Mimoň - Doksy - Dubá - Mělník - Praha
420
Praha - Liberec
427
Mimoň - Ralsko - Mnichovo Hradiště - Mladá Boleslav
439
Ralsko,Ploužnice - Mimoň - Stráž pod Ralskem - Brniště - Zákupy
440
Kamenický Šenov - Nový Bor - Cvikov - Jablonné v Podještědí - Liberec
444
Krompach - Cvikov - Lindava - Sloup v Čechách - Nový Bor - Polevsko
450
Nový Bor - Česká Lípa - Doksy - Mladá Boleslav
453
Česká Lípa - Sloup v Čechách - Lindava - Cvikov
456
Nový Bor - Skalice u České Lípy - Manušice - Česká Lípa
457
Nový Bor - Skalice u České Lípy - Slunečná - Česká Lípa
459
Nový Bor - Sloup v Čechách - Česká Lípa - Nové Zákupy - Brniště
461
Nový Bor - Kamenický Šenov - Prysk - Česká Kamenice
462
Česká Lípa - Volfartice - Kamenický Šenov - Česká Kamenice
469
Česká Lípa - Nový Bor - Česká Kamenice - Jetřichovice
474
Nový Bor - Sloup v Čechách - Svojkov - Zákupy - Mimoň
481
Okrouhlá - Nový Bor - Sloup v Čechách - Chotovice - Nový Bor - Okrouhlá
542
Troskovice,Křenovy-Hrubá Skála,Borek-Rovensko p. Tr.-Semily
543
Semily-Košťálov-Libštát-Bělá-Svojek
553
Rovensko p.Tr.-Holenice-Rváčov-Lomnice n.Pop.-Košov
591
Semily-Chuchelna,Kozákov-Rovensko p.Tr.-Troskovice
640
Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
641
Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
650
Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
651
Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Nové Město pod Smrkem
659
Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
672
Nové Město pod Smrkem-Dolní Řasnice-Jindřichovice pod Smrkem
691
Hrádek n.Nisou-Zittau-Bogatynia-Frýdlant-Świeradów-Zdrój
720
Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
730
Vítkovice,Horní Mísečky-Jilemnice-Semily-Turnov-Praha
740
Tanvald-Smržovka-Lučany n.Nisou-Jablonec n.Nisou-Liberec,,Prům.zóna JIH
741
Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
742
Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
743
Jablonec n.Nisou-Nová Ves n. Nisou-Tanvald-Desná-Harrachov-Rokytnice n.Jiz.
744
Tanvald-Desná-Albrechtice v Jiz.h.-Dolní Smržovka-Tanvald
745
Tanvald-Šumburk n.Des.-Český Šumburk-Světlá-Pustiny-Desná
747
Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
750
Tanvald-Smržovka-Jablonec n.Nisou-Mladá Boleslav
791
Liberec-Bedřichov-Janov n.Nisou,Hrabětice-Josefův Důl-Tanvald
795
Jablonec n.Nisou-Bedřichov-Tanvald-Kořenov,Jizerka
841
Jablonec n.Nisou-Maršovice-Pěnčín-Alšovice-Železný Brod
842
Jablonec n.Nisou-Maršovice-Skuhrov-Huntířov-Železný Brod
843
Jablonec n.Nisou-Dol.Černá Studnice-Pěnčín-Bratříkov-Železný Brod
851
Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
852
Tanvald-Velké Hamry-Zbytky-Zásada-Držkov
853
Tanvald-Velké Hamry-Držkov-Vlastiboř/Železný Brod
854
Jirkov-Železný Brod-Koberovy-Prosíčka / Malá Skála
862
Turnov-Loktuše-Koberovy-Železný Brod-Líšný-Malá Skála
900
Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
940
Liberec-Jablonec n.Nisou-Jilemnice-Vrchlabí-Špindlerův Mlýn
941
Rokytnice n. Jiz.-Jablonec n. Jiz.-Jilemnice-Martinice v Krk./Vrchlabí
943
Harrachov,FIT FUN-Harrachov,centrum-Harrachov,žel.st./ Kořenov,žel.st.
946
Křížlice-Jestřabí v Krk.-Poniklá-Víchová n.Jiz.-Vích.Lhota-Jilemnice
947
Martinice v Krk.-Jilemnice-Hrabačov-Vítkovice-Dol.Mísečky-Hor.Mísečky
951
Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily
952
Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Tříč-Vysoké n.Jiz.-Příkrý-Semily
953
Tanvald-Plavy-Zlatá Olešnice-Vysoké n.Jiz.-Jilemnice-Vrchlabí
955
Liberec-Jablonec n.Nisou-Tanvald-Vysoké n.Jiz.-Jilemnice-Vrchlabí-Trutnov
960
Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
964
Jilemnice-Studenec-Bukovina u Čisté-Dolní Kalná-Horka u St.Paky-Levínská Olešnice
991
Martinice v Krk.-Jilemnice-Vítkovice,Horní Mísečky-Vítkovice,Zlaté návrší
037
Liberec – Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách – Černousy
T9
Mikulášovice dolní nádraží - Zittau - Liberec
TRM
1 Liberec, Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Rybníček (historická tramvaj)
BUS
111 Liberec-Jablonec n. Nisou-Tanvald-Harrachov-Kořenov-Jizerka- Příchovice,areál U čápa (historický autobus)
V
Parním vlakem Českým rájem
V
Na výlet k Táboru
bus
Českolipsko
bus
Jablonecko a Liberecko bus
V
T10 Praha - Česká Lípa - Mikulášovice (Lužickohorský rychlík)
V
T1 Česká Kamenice - Kamenický Šenov (Kamenický motoráček)