079
Liberec, Horní Hanychov - Parkoviště Ještědka a zpět
088
Český Dub- Bílá,Hradčany- Hodkovice n.Mohelkou - Liberec,OC Nisa- Český Dub
101
(MHD Jablonec n.N.) Bedřichov-Janov n.N.-Autobusové nádraží-Kokonín-Rychnov u Jablonce n.N.
102
(MHD Jablonec n.N.) Autobusové nádraží-Náměstí Boženy Němcové-Jabl. Paseky,ELP
103
(MHD Jablonec n.N.) Horní Proseč-Nemocniční-Aut. nádraží-Novoveská-Paseky, ELP-Jindřichov
115
Jablonec n.Nisou-Rychnov u Jablonce n.Nisou-Hodkovice n.M.
116
Jindřichov / Nádr. Paseky-Sídl. Šumava-Aut. nádraží-Nemocniční-Želivského
222
Praha-Ml.Boleslav-Turnov-Tatobity-Semily-Košťálov-Jilemnice-Vrchlabí-Špindlerův Mlýn
240
Česká Lípa - Nový Bor - Cvikov - Jablonné v Podještědí - Liberec
250
Česká Lípa - Doksy - Bezděz - Bělá pod Bezdězem
251
Česká Lípa - Zahrádky / Provodín - Jestřebí - Dubá
260
Česká Lípa - Zákupy - Mimoň - Stráž pod Ralskem - Hamr na Jezeře
267
Mimoň - Ploužnice - Ralsko,Kuřivody - Bělá pod Bezdězem
273
Heřmanice - Jablonné v Podještědí - Rynoltice - Dubnice - Stráž pod Ralskem
290
Česká Lípa - Žandov - Velká Javorská - Kravaře
310
Ohrazenice-Čtveřín-Lažany-Turnov,Terminál-Turnov,nemocnice-Bělá,Myšina-Turnov,Terminál-Ohrazenice
322
322 MHD Turnov(víkendy): Turnov,Terminál u žel.st.-Ohrazenice-Turnov- Ohrazenice-Přepeře
342
Turnov-Malá Skála,Vranové-Jablonec n.Nisou
363
Turnov-Sychrov-Vlastibořice-Kobyly-Sezemice
364
Turnov-Přepeře-Příšovice-Svijany-Loukovec,Hubálov
366
Turnov-Přepeře-Příšovice-Svijany-Soběslavice
368
Turnov-Čtveřín-Svijanský Újezd-Příšovice-Turnov
400
Cvikov/ Rumburk - Varnsdorf - Nový Bor - Česká Lípa - Mělník - Praha
420
Praha - Liberec
440
Kamenický Šenov - Nový Bor - Cvikov - Jablonné v Podještědí - Liberec
456
Nový Bor - Skalice u České Lípy - Manušice - Česká Lípa
457
Nový Bor - Skalice u České Lípy - Slunečná - Česká Lípa
459
Nový Bor - Sloup v Čechách - Česká Lípa - Nové Zákupy - Brniště
462
Česká Lípa - Volfartice - Kamenický Šenov - Česká Kamenice
481
Okrouhlá - Nový Bor - Sloup v Čechách - Chotovice - Nový Bor - Okrouhlá
541
Semily-Chuchelna,Komárov-Radostná p.Koz.,Kozákov-Turnov
542
Troskovice,Křenovy-Hrubá Skála,Borek-Rovensko p. Tr.-Semily
543
Semily-Košťálov-Libštát-Bělá-Svojek
553
Rovensko p.Tr.-Holenice-Rváčov-Lomnice n.Pop.-Košov
591
Semily-Chuchelna,Kozákov-Rovensko p.Tr.-Troskovice
640
Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Dětřichov-Frýdlant
641
Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Heřmanice-Frýdlant
650
Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Bílý Potok,Smědava
651
Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Nové Město pod Smrkem
659
Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
672
Nové Město pod Smrkem-Dolní Řasnice-Jindřichovice pod Smrkem
691
Hrádek n.Nisou-Zittau-Bogatynia-Frýdlant-Świeradów-Zdrój
720
Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
730
Vítkovice,Horní Mísečky-Jilemnice-Semily-Turnov-Praha
740
Tanvald-Smržovka-Lučany n.Nisou-Jablonec n.Nisou-Liberec,,Prům.zóna JIH
742
Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
743
Jablonec n.Nisou-Nová Ves n. Nisou-Tanvald-Desná-Harrachov-Rokytnice n.Jiz.
791
Liberec-Bedřichov-Janov n.Nisou,Hrabětice-Josefův Důl-Tanvald
843
Jablonec n.Nisou-Dol.Černá Studnice-Pěnčín-Bratříkov-Železný Brod
851
Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
853
Tanvald-Velké Hamry-Držkov-Vlastiboř/Železný Brod
862
Turnov-Loktuše-Koberovy-Železný Brod-Líšný-Malá Skála
900
Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
941
Rokytnice n. Jiz.-Jablonec n. Jiz.-Jilemnice-Martinice v Krk./Vrchlabí
943
Harrachov,FIT FUN-Harrachov,centrum-Harrachov,žel.st./ Kořenov,žel.st.
946
Křížlice-Jestřabí v Krk.-Poniklá-Víchová n.Jiz.-Vích.Lhota-Jilemnice
947
Martinice v Krk.-Jilemnice-Hrabačov-Vítkovice-Dol.Mísečky-Hor.Mísečky
951
Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily
952
Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Tříč-Vysoké n.Jiz.-Příkrý-Semily
955
Liberec-Jablonec n.Nisou-Tanvald-Vysoké n.Jiz.-Jilemnice-Vrchlabí-Trutnov
960
ilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
964
Jilemnice-Studenec-Bukovina u Čisté-Dolní Kalná-Horka u St.Paky-Levínská Olešnice
991
Martinice v Krk.-Jilemnice-Vítkovice,Horní Mísečky-Vítkovice,Zlaté návrší
037
Liberec – Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách – Černousy
T9
Mikulášovice dolní nádraží - Zittau - Liberec
TRM
1 Liberec, Lidové sady-ZOO - Fügnerova - Rybníček (historická tramvaj)
BUS
111 Liberec-Jablonec n. Nisou-Tanvald-Harrachov-Kořenov-Jizerka- Příchovice,areál U čápa (historický autobus)
V
Parním vlakem Českým rájem
V
Na výlet k Táboru
bus
Českolipsko
bus
Jablonecko a Liberecko bus
V
T10 Praha - Česká Lípa - Mikulášovice (Lužickohorský rychlík)
V
T1 Česká Kamenice - Kamenický Šenov (Kamenický motoráček)
Změny provozu
Změny jízdních řádů od 3. 3. 2024 - Českolipsko
od 3. 3. 2024 do 14. 12. 2024
Plánované změny